DEBIUT – POWIEŚĆ

COŚ DO UKRYCIA
Rodzaj literatury: Literatura kobieca
Format: 121×195, skrzydełka
Wydanie: Pierwsze
Liczba stron: 276
ISBN: 978-83-8083-850-5
Rok wydania: 2018

Premiera 28.02.2018 r.

Julia ma wymarzoną pracę w teatrze, a w planach ślub z przystojnym finansistą Filipem. Wszystko to traci, gdy rodzina narzeczonego odkrywa w trakcie świątecznej kolacji wstydliwy epizod z jej przeszłości. Chcąc odzyskać honor i serce Filipa, Julia postanawia z pomocą przyjaciół udowodnić wszystkim członkom jego rodziny, że każdy ma coś do ukrycia. Zmieniając twarze i metody działania, młodzi awanturnicy stają się częścią życia każdego z uczestników przyjęcia i realizują plan zemsty.

Jakie sekrety mogą skrywać: wzięty psycholog, była posłanka, ksiądz proboszcz, szanowany biznesmen i babcia szlachcianka? Przekonaj się, czy Julia udowodni wszystkim, że nie ma ludzi idealnych, a przy okazji zobacz współczesny świat w krzywym zwierciadle. A przede wszystkim daj się rozśmieszyć.

Książkę można zamówić tutaj

Recenzje przedpremierowe:

Recenzja Katarzyny Pinkowicz
z www.pamietnik-czytania.blogspot.com

Jak daleko jest w stanie posunąć się odrzucona kobieta? Otóż… jak się okazuje, bardzo daleko! I nic nie jest w stanie powstrzymać jej od odzyskania ukochanego. Julia jest zdeterminowana, aby na powrót znaleźć się w bezpiecznych objęciach Filipa. Ubawiłam się setnie, czytając o kolejnych perypetiach trójki przyjaciół: Julii, Baśki i Mietka. Ta książka sprawi, że Wasz dzień będzie o wiele lepszy!

Recenzja Doroty Skrzypczak
z www.recenzjezpazurem.pl

„Coś do ukrycia” to historia o bezcennych wartościach przedstawiona w niesamowicie zabawny i sympatyczny sposób. Będzie swojsko, malowniczo i bardzo, bardzo wesoło. Po jej lekturze dobry humor nie opuści Was jeszcze długo. Gorąco polecam!

Pozostałe recenzje:

Recenzja Anety Robak
Autorki bloga CZYTAM WIĘC JESTEM
Dzięki lekturze ,,Coś do ukrycia” przyjemnie spędziłam czas. Na chwilę mogłam zapomnieć o codziennych troskach i poprostu się zrelaksować w towarzystwie zabawnych, intrygujących bohaterów i ciepłych promieniach słońca. Połączenie doskonałe.

Przy takich typu książkach mam możliwość wykonać czytelniczy reset, pozbyć się negatywnych emocji i odpocząć.

Królewskie Recenzje

Początkowo nie wiedziałam, że Coś do ukrycia to debiut autorki. Czytając, nawet tego nie zauważyłam. Dlaczego? Bo książka jest idealna, świetnie dopracowana i wciąga od pierwszych stron. Zaczęłam ją czytać późno wieczorem, a właściwie w nocy, a skończyłam nad ranem.(…)